Firma Leiber Poland od 20 lat nieustannie rozwija się w Rudzie Śląskiej- centrum Górnego Śląska korzystając przy tym z tradycji i bogatego doświadczenia  rodzinnej firmy LEIBER Group GmbH & Co. KG.

Gwarancją sukcesu są Pracownicy, których wyróżnia zaangażowanie, pasja, jakość wykonywanej pracy, otwartość na zmiany i innowacje. Leiber Poland jest źródłem wiedzy i umiejętności- umożliwia swoim pracownikom kontakt z nowoczesnymi technologiami, rozwiązaniami oraz stwarza szansę na rozwój kariery.

Aby sprostać wymaganiom stale powiększającego się grona klientów i pozostać konkurencyjnym na rynkach różnorodnych branż, firma poszukuje profesjonalistów do pracy na stanowiskach specjalistycznych i inżynieryjnych, a także kadry produkcyjnej.

Jeśli posiadasz wykształcenie techniczne, chcesz rozwijać się w dynamicznej spółce a dodatkowo znasz język niemiecki- nie wahaj się- już teraz wypełnij załączony kwestionariusz i złóż go w siedzibie:

Leiber- Poland  Sp. z o.o.
ul. Magazynowa 33
41-700 Ruda Śląska

lub prześlij swoją aplikację ( wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych) za pośrednictwem maila: rekrutacja(at)leiber.com.

Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie

Zapraszamy do odpowiedzi na nasze aktualne oferty zatrudnienia: